پشتیبانی
07644451316_07644451317

درباره ما

 شرکت فرانکفورتر کیش (با مسئولیت محدود)یکی از بزرگترین و معروفترین شرکت‌های  نمایندگی، وارد کننده و توزیع کننده‌ی انواع شکلات، پاستیل،قهوه،آبمیوه، نوشابه انرژی‌زا و ... است. 

تاریخچه شرکت:

شرکت فرانکفورتر کیش در سال 1373 شمسی شروع فعالیت خود را با واردات مواد غذایی به ایران آغاز کرد. سابقه کاری شرکت فرانکفورتر با داشتن نماینگی های معتبر نظیر پاستیل های هاریبو, شکلات های ریتر اسپورت, آبمیوه های طبیعی راخ, آبنبات های کالفانی, شکلات های مرسی, پیپس و اسنک های لارنز و غیره نام خود را با برندهای دیگر وارد کننده متمایز ساخته است. تمامی کالاهای وارداتی به وسیله این شرکت مستقیما از کشورهای آلمان, اتریش, سوئیس, بلژیک و ایتالیا وارد خاک ایران می شوند و این مهر تاییدیست بر کیفیت محصولات وارد شده توسط این شرکت.

شرکت فرانکفورتر از سال 1373 فعالیت فروشگاهی و عرضه مستقیم کالا های دارای نمایندگی تحت نظر خود را در بازارهای مروارید, پردیس 1, پردیس 2, مرکز تجاری, مرکز خرید دامون و رویا مال را با نام تجاری فروشگاه های زنجیره ای فرانکفورتر فعالیت هایی داشته و دارد. در طول سالیان خدمت رسانی به کیشوندان و توریست های جزیره زیبای کیش, سطح کیفیت بالای شرکت فرانکفورتر عامل موفقیت این شرکت و رضایت متقابل مشتریان این شرکت بوده است وآنچه شرکت فرانکفورتر را از رقبا متمایز می کند کیفیت فعالیتهای خدماتی و بازرگانی شرکت و در انحصار داشتن برند های مطرح در بازارهای بین المللی است فرانکفورتر کیش همواره خود را جزو برترین شرکتهای وارد کننده قرارداده است.

ارزشهای فرانکفورتر کیش:

  • سلامت کاری،صداقت و یکپارچگی

  • تعهد و مسئولیت پذیری

  • اشتیاق و احساس مسئولیت

  • تاثیر گذاری مثبت در جامعه

اهداف:

شرکت فرانکفورترکیش می خواهد در واردات و توزیع انواع محصولات در گروه شکلات ، پاستیل ، قهوه و آبمیوه پیشرو بوده و انتخاب اول برندهای مطرح دنیا برای ورود به بازار ایران باشد.